Firma ESG ELSTROEM s.r.o.

je distributorem s desetiletou tradicí úspěšného působení na českém trhu.

Zastupujeme nejen významného výrobce komponentů pro optické sítě, americkou společnost Infinera, poskytující široké portfolio end-to-end paketových optických řešení, ale i významné zahraniční výrobce elektrotechnických komponentů, především firmu TP ELECTRIC, s níž velice úzce spolupracujeme v oblasti montáže zásuvkových kombinací, nebo výrobce elektroměrových skříní společnost INCOBEX.

Současně se firma zaměřuje na dodávky kabelového příslušenství jako je kompletní sortiment kabelových plastových a kovových vývodek a s ním souvisejících komponentů vyráběných firmou ORTAC, trhací kabelová oka a spojky, smršťovací bužírky a kovové vázací pásky z produkce firmy KVT nebo kovová protahovací pera dodávaná firmou AFERNA.


Moderní výrobní technologie dílů pro montáž v České republice

Na základě dlouhodobé spolupráce s firmou TP ELECTRIC jsme distribuci kompletních výrobků této firmy na našem trhu rozšířili o montáž zásuvkových kombinací z dodávaných komponentů ve variantách podle požadované konfigurace zákazníka.

Tímto krokem dosahujeme maximální flexibilitu dodávek bez ohledu na požadované počty kusů a provedení a věříme, že to naši zákazníci ocení.

Vyzkoušejte náš KONFIGURÁTOR i vy

foto - meeting 10.01.2018 foto - meeting 10.01.2018 foto - meeting 10.01.2018
foto z výroby


logo ORTACV minulých dnech jsme úspěšně dokončili jednání se společností ORTAC o distribuci vybraných komponentů pro průmyslové aplikace na českém a slovenském trhu. Naši nabídku rozšíříme o:

  • vývodky v provedení ATEX-EX do výbušného prostředí
  • průmyslové dvojité kompresní vývodky WDCG
  • průmyslové jednoduché kompresní vývodky WACG
  • WUG (un-ar), E1W, CW, A2 nebo BW
  • ventilační vývodky a zátky
  • průmyslové spirálové hadice

foto - meeting 10.01.2018
10.01.2018


Naši dodavatelé

Infinera
TP Electric
Aferna
Sofamel
GAVE

Naši dodavatelé

INCOBEX
Tecnomatic
EMS
ORTAC
KVT