Firma ESG ELSTROEM s.r.o.

je výrobcem zásuvkových kombinací a distributorem zahraničních výrobců s desetiletou tradicí úspěšného působení na českém trhu.

Pro montáž vlastních zásuvkových kombinací úzce spolupracujeme především s firmami TP ELECTRIC, výrobcem krabic pro zásuvkové kombinace, vestavných zásuvek, přívodek a modulů pro jistící prvky a italskou firmou TECNOMATIC, dodavatelem vačkových spínačů pro některé spínané kombinace.

Jako distributor se zaměřujeme v první řadě na dodávky kabelového příslušenství a zastupujeme několik významných výrobců tohoto sortimentu, například firmu KVT, výrobce trhacích kabelových ok a spojek, smršťovacích bužírek a kovových vázacích pásek, společnost ORTAC, výrobce kompletního sortimentu kabelových plastových vývodek, kovových vývodek, ohebných trubek a s tím souvisejících komponentů nebo výrobce kovových a nylonových protahovacích per, firmy ARTELETA a AFERNA.

Samostatnými kategoriemi mimo kabelové příslušenství jsou pak vysoce kvalitní ochranné pomůcky španělské firmy SOFAMEL, rozvodnice SABAJ a hliníkové krabice METE.


Moderní výrobní technologie dílů pro montáž v České republice

Na základě dlouhodobé spolupráce s firmou TP ELECTRIC jsme distribuci kompletních výrobků této firmy na našem trhu rozšířili o montáž zásuvkových kombinací z dodávaných komponentů ve variantách podle požadované konfigurace zákazníka.

Tímto krokem dosahujeme maximální flexibilitu dodávek bez ohledu na požadované počty kusů a provedení a věříme, že to naši zákazníci ocení.

Vyzkoušejte náš KONFIGURÁTOR i vy

foto - meeting 10.01.2018 foto - meeting 10.01.2018 foto - meeting 10.01.2018
foto z výroby


logo ORTACV minulých dnech jsme úspěšně dokončili jednání se společností ORTAC o distribuci vybraných komponentů pro průmyslové aplikace na českém a slovenském trhu. Naši nabídku rozšíříme o:

  • vývodky v provedení ATEX-EX do výbušného prostředí
  • průmyslové dvojité kompresní vývodky WDCG
  • průmyslové jednoduché kompresní vývodky WACG
  • WUG (un-ar), E1W, CW, A2 nebo BW
  • ventilační vývodky a zátky
  • průmyslové spirálové hadice

foto - meeting 10.01.2018
10.01.2018


Naši dodavatelé

TP Electric
ORTAC
KVT
Aferna
Arteleta

Naši dodavatelé

METE ENERJI
Tecnomatic
Sofamel
SABAJ
Smart Metering - UNIBLOC